Матеріально-технічна база закладу дошкільної освіти

Матеріально-технічна база Циркунівського ДНЗ включає будівлю, споруди, земельну ділянку, комунікації, інвентар, обладнання. Майно ДНЗ належить Циркунівській сільській раді та передано закладу в користування відповідно до актів та на правах, визначених законодавством України.

Заклад дошкільної освіти знаходиться в адаптованому приміщенні та функціонує з 2001 року. Ігрові та побутові і майданчики, інші приміщення і споруди ДНЗ відповідають санітарним нормам і правилам, установленим Міністерством охорони здоров’я України та Міністерством освіти і науки України, а також установчими документами закладу.

Стан харчоблоку та допоміжних приміщень відповідає санітарно-гігієнічним нормам та вимогам. Харчоблок закладу включає: кухню, комору для зберігання сипучих продуктів та інших продуктів, холодильне обладнання. Харчоблок закладу забезпечений достатньою кількістю холодної і гарячої води. Кухня оснащена необхідним технологічним обладнанням, забезпечена достатньою кількістю кухонного посуду різного розміру і призначення, інвентарем, засобами вимірювання, санітарним одягом (халати, фартухи, хустки, ковпаки тощо). Все промарковане, використовується лише за призначенням та замінюється при забрудненні. Згідно вимог та методичних рекомендацій по їх застосуванню на харчоблоці використовуються, дозволені миючі та дезінфікуючі засоби.

Комора харчоблоку обладнана згідно санітарних вимог. При зберіганні різних видів продуктів товарне сусідство, температурний режим чітко дотримуються.

Матеріально-технічна база Циркунівського ДНЗ відповідає Типовим перелікам обов’язкового обладнання ДНЗ (наказ Міністерства освіти і науки України від 11.09.2002 №509). Заклад забезпечено:

Розділ «Ігрова діяльність» - 80%

Розділ «Рухова діяльність» - 40%

Розділ «Трудова діяльність» - 70%

Розділ «Художня діяльність» - 60%

Розділ «Мовленнєва-пізнавальна діяльність» - 80%

Розділ «Технічні засоби навчання» - 70%

Медичний кабінет в закладі дошкільної освіти відсутній, створено лише медичний куточок в кабінеті завідувача, укомплектовано аптечку. Ведення обліково-звітної та медичної документації з питань медичного обслуговування дітей здійснює завідувач, у звязку з наявністю вакансії сестри медичної старшої

Заклад забезпечено природним та штучним освітленням, централізованим водопостачанням і каналізацією, витяжною вентиляцією, автономним газовим опаленням, протипожежним обладнанням.

Температурний режим в навчальному закладі відповідає санітарним вимогам. Контроль за температурою повітря у приміщеннях закладу здійснюється за допомогою кімнатних термометрів, розміщених в кожному окремому приміщенні.

Кiлькiсть переглядiв: 49

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.